Znaczki, przypinki metalowe

Przypinki metalowe

Personalizowane przypinki coraz częściej spełniają funkcję reprezentacyjną oraz reklamową firm działających w różnych branżach nowoczesnej gospodarki. Przedsiębiorstwa wykorzystujące to narzędzie najczęściej umieszczają na patynowanych znaczkach elementy identyfikacji wizualnej firmy. Takie dodatki doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju eventach branżowych tj. konferencje, targi, gale, występy w mediach, ale również podczas codziennej pracy z klientami. W każdej sytuacji budują świadomość marki, którą reprezentują i umacniają jej wizerunek w świadomości odbiorców. A dzięki temu, że można je bezpiecznie wpiąć w każdy element biznesowej garderoby tj. żakiet, marynarka czy koszula nie ma obaw o uszkodzenie nawet najbardziej delikatnych tkanin.

Charakterystyka znaczków metalowych oferowanych przez POLMET

Nasze znaczki tłoczone są z wykorzystaniem matrycy płaskiej lub plastycznej. Dzięki czemu jesteśmy w stanie odwzorować nawet najbardziej skomplikowane wzory. W swojej pracy stosujemy mosiądz, miedź oraz różnego rodzaju wysokokaratowe powłoki galwaniczne.

Oferujemy również znaczki malowane na zamówienie farbami akrylowymi. Decydując się na współpracę z naszą firmą, masz możliwość całkowitej personalizacji zamawianych produktów. Różnorodność wielkości, kolorów, grubości oraz dostępnych wzorów jest ogromna. Jeśli jednak będziesz miał problem z wyborem, chętnie pomożemy Ci dobrać rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się z w Twoim przypadku.

Zobacz realizacje:

Zapraszamy do współpracy!