Medale

Producent medali okolicznościowych na zamówienie

Wieloletnie doświadczenie w branży, szeroka i ciągle aktualizowana wiedza fachowa, odpowiednie zaplecze technologiczne, nieustanna obserwacja trendów oraz realne zaangażowanie pozwalają nam tworzyć najwyższej jakości produkty, które nawet po latach opowiadają historie. Jako doświadczony producent medali każde zlecone nam zamówienie traktujemy w sposób indywidualny, dopasowując dostępne rozwiązania do potrzeb, oczekiwań i możliwości kontrahentów. W naszej pracy nie ma miejsca na sztampowe działania, co doceniają nasi klienci z kraju i zagranicy.

Medale pamiątkowe wykonujemy w oparciu o dostarczone nam projekty. Możemy również zaproponować własne pomysły sporządzone na podstawie przekazanych wytycznych. Nasze medale tłoczone uświetniają wydarzenia sportowe, uroczystości organizowane przez firmy, fundacje, stowarzyszenia, związki oraz instytucje państwowe. Wykonujemy również medale wojskowe oraz medale łowieckie. Tak duża różnorodność klientów sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć medale okolicznościowe na absolutnie każdą okazję.

profesjonalne medale polmet

Charakterystyka medali oferowanych przez POLMET

Medale wykonujemy metodą tłoczenia, która pozwala na drobiazgowe odwzorowanie szczegółów wybranego projektu bezpośrednio na metalu. Warto również dodać, że jest to metoda stosowana w największych mennicach państwowych na świecie. Nasze medale są tłoczone przy użyciu matryc tzw. płaskich (grawerowanych na jeden poziom) lub plastycznych (w formie płaskorzeźby). Wykonujemy je z mosiądzu (medal w kolorze złotym) oraz miedzi (medal w kolorze brązowym). Istnieje także możliwość zamówienia medali w kolorze srebrnym (uzyskujemy go poprzez nałożenie odpowiedniej wysokokaratowej powłoki galwanicznej). Dodatkowo nasze produkty mogą być malowane ręcznie z wykorzystaniem farb akrylowych.

 

 

medale na zamówienie

Wykonujemy medale o średnicach:

  • ø 69,50 mm1;
  • ø 58,60 mm;
  • ø 50,00 mm;
  • ø 45,00 mm;
  • ø 40,00 mm;
  • ø 38,40 mm (monety okolicznościowe).

W przypadku zainteresowania naszą ofertą medali zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy także na dodatkowe pytania dotyczące oferowanego asortymentu. Zapraszamy!

profesjonalne medale polmet
profesjonalne medale polmet
medale na rocznice - producent

Szukasz wyjątkowego, spersonalizowanego medalu w doskonałej jakości i atrakcyjnej cenie?

Idealnie trafiłeś(aś). Jako producent z 35 letnim doświadczeniem możemy wykonać dla ciebie medal wykonany w sposób trwały, umożliwiając naniesienie dowolnego obrazu lub grafiki. Możesz spersonalizować medal specjalnie dla siebie, co czyni go idealnym na wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, imprezy firmowe czy eventy. Zamów medale na zamówienie w POLMET!

Nasza oferta: