Pinsy 3d

Pinsy reklamowe, pinsy z logo, przypinki metalowe

Te niepozorne metalowe przypinki, znaczki – pinsy 3d i pinsy z logo pozwalają wyeksponować nazwę firmy oraz jej unikalne logo, co sprawia, że są skutecznym narzędziem budowania świadomości marki w umysłach klientów, odbiorców oraz kontrahentów. Oryginalna forma wyróżnia się i sprawia, że logo z łatwością zapada w pamięć. A stąd dzieli nas już tylko krok od efektywnej promocji oraz wyższych przychodów ze sprzedaży oferowanych towarów i usług. Dlatego też personalizowanie przypinki emaliowane są coraz częściej wykorzystywane w bieżących działaniach reklamowych przedsiębiorstw z różnych branż.

Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, pins z logo marki prezentuje się gustownie i nie ujmuje powagi nawet najbardziej eleganckiej stylizacji biznesowej i doskonale się z nią komponuje. A dzięki temu, że jest bezpieczny dla tkanin, można go używać zarówno podczas ważnych imprez branżowych, jak i w czasie codziennych kontaktów z klientami.

Producent pinsów – Charakterystyka pinsów  POLMET

Do produkcji naszych pinsów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także doskonałą trwałość trójwymiarowych przypinek. Jak proces produkcji wygląda w praktyce? Podstawą każdego pinsa 3D stanowi naklejka – to ona przedstawia wybrany znak, logo czy obraz. Naklejka wykonana jest z folii samoprzylepnej, na który nanosimy nadruk solwentowy. Ten rodzaj wydruku charakteryzuje się pełnym nasyceniem kolorów, wyrazistymi konturami, a także dużą wytrzymałością, odpornością na ścieranie i działanie czynników zewnętrznych (np. promieni UV, niskich lub wysokich temperatur). Wydrukowana naklejka pokrywana jest łezką z żywicy poliuretanowej, dzięki której zyskuje trójwymiarowy wygląd. W ostatnim etapie produkcji pinsy naklejane są na podkłady z wytrzymałej mosiężnej blachy i zostają wyposażone w praktyczną, trwałą zapinkę.

 

 

Pinsy 3D zalewane żywicą to doskonały wybór, kiedy zależy Ci na dokładnym odwzorowaniu kolorów, herbu czy wybranego znaku. Wydruk solwentowy pozwala zachować wszystkie, nawet najmniejsze detale, których uchwycenie byłoby niemożliwe w innych technikach, np. tłoczeniu czy grawerowaniu. Chciałbyś promować swoją firmę lub organizację, upamiętnić ważne wydarzenie, podkreślić swoją przynależność do określonej grupy?

Pinsy będą doskonałym wyborem! Możesz wybierać spośród różnorodnych kształtów oraz wielkości znaczków Jako doświadczony producent pinsów pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań, dzięki którym przypinki najlepiej spełnią zakładane

Zamów swoje pinsy już dziś! Zapraszamy!