Pinsy 3d

Pinsy reklamowe, pinsy z logo

Te pozornie niepozorne metalowe znaczki (pinsy 3d i pinsy z logo) pozwalają wyeksponować nazwę firmy oraz jej unikalne logo, co sprawia, że są skutecznym narzędziem budowania świadomości marki w umysłach klientów, odbiorców oraz kontrahentów. A stąd dzieli nas już tylko krok od wyższych przychodów ze sprzedaży oferowanych towarów i usług. Dlatego też personalizowanie przypinki emaliowane są coraz częściej wykorzystywane w bieżących działaniach reklamowych przedsiębiorstw z różnych branż. Pins z logo marki nie ujmuje powagi nawet najbardziej eleganckiej stylizacji biznesowej i doskonale się z nią komponuje. A dzięki temu, że jest bezpieczny dla tkanin, można go używać zarówno podczas ważnych imprez branżowych, jak i w czasie codziennych kontaktów z klientami.

Charakterystyka pinsów oferowanych przez POLMET

Do produkcji naszych pinsów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. W praktyce każdy pins 3D składa się z naklejki wykonanej z folii samoprzylepnej z nadrukiem solwentowym, która pokryta jest łezką z żywicy poliuretanowej, a następnie zostaje naklejona na podkład z blachy mosiężnej wyposażony w trwałą zapinkę.

Możesz wybierać spośród różnorodnych kształtów oraz wielkości znaczków lub zaprojektować własny, w pełni unikalny emblemat. Jak doświadczony producent pinsów pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań, dzięki którym przypinki najlepiej spełnią zakładane cele.

Zamów swoje pinsy już dziś! Zapraszamy!