Pinsy

Pinsy

Pinsy reklamowe, pinsy z logo na zamówienie, przypinki metalowe

Te niepozorne metalowe przypinki, znaczki – pinsy 3d i pinsy z logo pozwalają wyeksponować nazwę firmy oraz jej unikalne logo, co sprawia, że są skutecznym narzędziem budowania świadomości marki w umysłach klientów, odbiorców oraz kontrahentów. Oryginalna forma wyróżnia się i sprawia, że logo z łatwością zapada w pamięć. A stąd dzieli nas już tylko krok od efektywnej promocji oraz wyższych przychodów ze sprzedaży oferowanych towarów i usług. Dlatego też personalizowanie przypinki emaliowane są coraz częściej wykorzystywane w bieżących działaniach reklamowych przedsiębiorstw z różnych branż.

Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, pins z logo marki prezentuje się gustownie i nie ujmuje powagi nawet najbardziej eleganckiej stylizacji biznesowej i doskonale się z nią komponuje. A dzięki temu, że jest bezpieczny dla tkanin, można go używać zarówno podczas ważnych imprez branżowych, jak i w czasie codziennych kontaktów z klientami.

Pinsy 3d

Producent pinsów – Charakterystyka pinsów  POLMET

Do produkcji naszych pinsów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także doskonałą trwałość trójwymiarowych przypinek. Jak proces produkcji wygląda w praktyce? Podstawą każdego pinsa 3D stanowi naklejka – to ona przedstawia wybrany znak, logo czy obraz. Naklejka wykonana jest z folii samoprzylepnej, na który nanosimy nadruk solwentowy. Ten rodzaj wydruku charakteryzuje się pełnym nasyceniem kolorów, wyrazistymi konturami, a także dużą wytrzymałością, odpornością na ścieranie i działanie czynników zewnętrznych (np. promieni UV, niskich lub wysokich temperatur). Wydrukowana naklejka pokrywana jest łezką z żywicy poliuretanowej, dzięki której zyskuje trójwymiarowy wygląd. W ostatnim etapie produkcji pinsy naklejane są na podkłady z wytrzymałej mosiężnej blachy i zostają wyposażone w praktyczną, trwałą zapinkę.

 

 

Pinsy dla miasta, klubu

Pinsy 3D zalewane żywicą to doskonały wybór, kiedy zależy Ci na dokładnym odwzorowaniu kolorów, herbu czy wybranego znaku. Wydruk solwentowy pozwala zachować wszystkie, nawet najmniejsze detale, których uchwycenie byłoby niemożliwe w innych technikach, np. tłoczeniu czy grawerowaniu. Chciałbyś promować swoją firmę lub organizację, upamiętnić ważne wydarzenie, podkreślić swoją przynależność do określonej grupy?

Pinsy będą doskonałym wyborem! Możesz wybierać spośród różnorodnych kształtów oraz wielkości znaczków Jako doświadczony producent pinsów pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań, dzięki którym przypinki najlepiej spełnią zakładane

Zamów swoje pinsy już dziś! Zapraszamy!


Zobacz realizacje

Pinsy 3d
Pinsy 3d
pinsy

Przypinki z indywidualnym nadrukiem – idealnie spersonalizowane!

Potrzebujesz metalowych przypinek? pinsów? W naszej ofercie znajdziesz przypinki z indywidualnym nadrukiem, które będą idealne dla firm, dla instytucji publicznych lub dla indywidualnego wykorzystania podczas uroczystości.  Możliwość spersonalizowania wzorów i kolorów pozwoli na idealne dopasowanie do Twoich potrzeb. Jako producent medali i pinsów działający na rynku ponad 35 lat gwarantujemy Tobie jakość, bogactwo wzorów, kolorów i kształtów. Przypinki  to idealna forma reklamy dla firm, jako upominek dla klientów, co jest skuteczną formą reklamy, przypinki (pinsy) idealnie też będą pasowały do różnego typu imprez: wesel, urodzin i innych okoliczności.

 

Często zadawane pytania

Ile kosztują pinsy?

Wycena pinsów uzależniona jest od wielu czynników, takich jak ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania oraz wykończenie. Ponieważ każde zapytanie dotyczące wyceny jest unikalne, prosimy o przesłanie zapytania za pośrednictwem formularza wyceny lub e-maila. Skontaktujemy się z państwem i przestawimy indywidualną wycenę.

Czy potrzebny jest własny projekt do realizacji pinsa ?

W przypadku pinsów, najczęściej wystarczy przesłanie samego logotypu. Nie ma potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów za projektowanie. Oczywiście nasi graficy są w stanie przygotować projekt pod wymagania klienta.

Jaki jest czas oczekiwania / realizacji na pinsa ?

Realizacja pinsów i czas oczekiwania jest zależny od nakładu jak i skomplikowania zamówienia. Zazwyczaj jest to około 2 tygodni. Dokładamy najszerszych starań aby nasze piny były wykonywane w najlepszej jakości.

Jakie jest minimalne zamówienie pinsów?

Nie ma. Wyprodukujemy każdą ilość zamowienia, jednakże przy większych zamówieniach przypinek metalowych cena za sztukę maleje.

Rodzaje pinsów:

Pinsy klasyczne , Pinsy zalewane żywicą, Pinsy metalowe, Pinsy tłoczone

Nasza oferta przypinek, pinsów: