Odznaczenia

Odznaczenia na zamówienie

Ordery to wyróżnienia, które mają niezwykle prestiżowy charakter. Dlatego niezwykle ważne jest, aby odznaczenia podkreślały rangę wydarzenia, z okazji którego zostały wykonane i wpisywały się w jego podniosłą atmosferę. Zamawiając tego rodzaju produkty w naszej firmie, możesz mieć pewność, że niezależnie od okoliczności sprawdzą się w swojej roli doskonale. Nasze medale trafiały już do osób zasłużonych dla konkretnych organizacji np. odznaczenia wojskowe, za zasługi naukowe, osiągnięcia w sporcie, ale także jako pamiątka ważnych spotkań, wizyt oraz wyjątkowych wydarzeń.

Charakterystyka odznaczeń oferowanych przez POLMET

W naszej kompleksowej ofercie elementów tłoczonych z mosiądzu oraz miedzi nie mogło zabraknąć wysokiej jakości odznaczeń produkowanych na indywidualne zamówienie. Aby dodać im prestiżu i podnieść poziom elegancji pokrywamy nasze ordery wysoko karatowymi powłokami galwanicznymi w kolorze złota, srebra oraz brązu.

Własny park maszynowy pozwala nam tworzyć produkty unikalne, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Istnieje również możliwość zamówienia odznaczenia na wstążce a całość umieścić w spersonalizowanym etui.